KZ NIERUCHOMOŚCI - SPRZEDAŻ I WYNAJEM

 

Bez względu na to, czy poszukają Państwo domu, mieszkania, czy obiektu komercyjnego, jesteśmy w stanie zaproponować najlepiej dobrane i najkorzystniejsze oferty z Piły i okolic. Nasze biuro nieruchomości posiada wieloletnie doświadczenie, z którego korzystamy, aby zadowolić obie strony transakcji sprzedaży lub wynajmu. Jako pośrednik nieruchomości zajmujemy się realizacją zleceń zarówno dla klientów prywatnych, jak i przedsiębiorstw. Na stronie naszej agencji znajdą Państwo interesujące lokale i apartamenty, które idealnie nadają się do zamieszkania lub prowadzenia biznesu.

Jedną z kluczowych transakcji, w których pośredniczymy, jest wynajem nieruchomości. Lokum, którym będą Państwo zainteresowani, bez względu na to czy będzie to mieszkanie, czy apartament, zostaje sprawdzone przez nas pod kątem formalnym. Dokładamy wszelkich starań, aby klienci naszej agencji nie musieli zajmować się przygotowywaniem niezbędnych i wiążących pod względem prawnym dokumentów. Nasze biuro przejmuje od zleceniodawców obowiązek sporządzenia umów oraz protokołów. Zarówno wynajmujący, jak i osoby zainteresowane użytkowaniem lokum tym sposobem zyskują pewność, że porozumienie między nimi zostaje zawarte w prawidłowy sposób.

Nasza agencja to odpowiednie miejsce również dla osób, którym marzy się własne lokum. W ofercie posiadamy szereg interesujących apartamentów oraz lokali o różnym standardzie. Nasza rola nie sprowadza się jednak wyłącznie do pośredniczenia w transakcji. Specjaliści pracujący w biurze mogą okazać się pomocni także w kwestii znalezienia sposobu na sfinansowanie inwestycji.