« Powrót do aktualności

Zakochaj się w Pile - wręczenie nagród.

Zakochaj się w Pile, czas na nagrody . Dzisiaj w siedzibie KZ Nieruchomości oficjalnie zakończyliśmy nasz konkurs literacki
Troje laureatów odebrało symboliczne czeki oraz drobne upominki. Cieszymy się, że mogliśmy Was poznać, dobrą chwilę pogadać o Pile, Waszych zainteresowaniach i planach. I tu niespodzianka! Jedna z nagrodzonych osób kończy właśnie książkę o Pile. My już wiemy sporo więcej . Ale ciiii tajemnica. Szczegóły mamy nadzieję, że już wkrótce.
Dziękujemy jeszcze raz wszystkim uczestnikom. Za Wasz czas i zaangażowanie. Laureatom gratulujemyMacie talent i dobrze się Was czyta.
Dla porządku przypominamy:
· I miejsce i nagrodę w wysokości 1 000 zł, ufundowaną przez  KZ Nieruchomości, otrzymuje Pani Anna Gut za pracę pod tytułem "Przesiadka"
· II miejsce ex aequo i nagrodę w wysokości po 500 zł, przyznano: Pani Marcie Wojnar za pracę pod tytułem "Ja tu zostaję" oraz Panu Januszowi Marszałkowi za pracę pod tytułem "Albatros".

Nagrody te ufundowali: K2 Invest Deweloper i K2 Print Drukarnia Internetowa.
Dziękuję Państwowej Uczelni Stanisława Staszyca za współorganizację i dobre spotkania okraszone humorem. Dziękujemy fantastycznym sponsorom K2 Invest Deweloper oraz K2 Print Drukarnia OnLine.
Dziękujmy  Magazyn 67 Nad Gwdą i Notecią za wsparcie i patronat medialny.
A już jutro na stronie http://www.kznieruchomosci.pl opublikujemy kolejną z nagrodzonych prac "Ja tu zostaję" Pani Marty Wojnar. Zapraszamy do lektury❗