« Powrót do aktualności

Home staging w KZ Nieruchomości

Chcesz sprzedać swoją nieruchomość szybciej i drożej? Pewnie, że chcesz! Wiemy jak to zrobić! Pomożemy Ci wynająć lub sprzedać Twoją nieruchomość szybciej i za najwyższą możliwą cenę. Nasza ekspertka od Home Stagingu zaproponuje Ci funkcjonalną i stylową metamorfozę wnętrza Twojego mieszkania, domu czy biura, tak by wydobyć jego potencjał i zrobić dobre wrażenie na klientach.

Pierwsze wrażenie jest najważniejsze i można je zrobić tylko raz.

Home Staging, czyli profesjonalne przygotowanie nieruchomości na sprzedaż lub wynajem zyskuje ostatnio na popularności. Nic dziwnego, ponieważ nieruchomość, jak każdy inny produkt, potrzebuje marketingu, dlatego w przypadku zamiaru sprzedaży lub wynajmu, warto zadbać o pierwsze wrażenie potencjalnych klientów, szczególnie, że można je zrobić tylko raz.

Home Staging może nie tylko znacznie podnieść wartość mieszkania lub domu, ale i przyspieszyć proces poszukiwania nowego właściciela.

Zatem, co to właściwie jest Home Staging?

W jednym zdaniu, Home Staging to metamorfoza wnętrza, która ma na celu znacznie podnieść wartość nieruchomości i przyspieszyć proces jego sprzedaży lub wynajmu.

W praktyce jednak, to coś więcej niż odpowiednia aranżacja przestrzeni. To szereg działań mających na celu wydobycie potencjału nieruchomości i zaprezentowanie jej w jak najlepszym świetle.

Warto zaznaczyć, że Home Stangingu wymagają również mieszkania nowe lub po remoncie, jeśli są puste i niezaaranżowane. Takie nieruchomości po prezentacji nie pozostają w pamięci klientów, bo nie ma czego pamiętać, gdy wnętrze to tylko puste ściany.

Etapy Home Stagingu

Po pierwsze, diagnoza. To kluczowy etap Home Stagingu, który ma na celu znalezienie mocnych
i słabych stron nieruchomości oraz identyfikację czynników, które należy wyeliminować, aby doszło
o szybkiej i skutecznej transakcji.

Kolejnym etapem jest koncepcja czyli propozycja konkretnych zmian do przeprowadzenia
w nieruchomości . Ustalenie wydatków, zakresu prac i listy koniecznych zakupów oraz harmonogramu działań, aby szybko i przy jak najmniejszym budżecie przeprowadzić metamorfozę nieruchomości
i osiągnąć zamierzony cel.

W końcu przychodzi czas na działanie, sprzątanie, pozbycie się niepotrzebnych rzeczy i mebli, usuwanie usterek, depersonalizację i meblowanie. A na końcu wisienka na torcie czyli stylizacja poszczególnych pomieszczeń. Dobranie odpowiednich tkanin, obrazów, grafik czy innych detali
i kwiatów pozwoli osiągnąć ostateczny efekt, a profesjonalna sesja zdjęciowa to kwintesencja profesjonalnego podejścia do sprzedaży nieruchomości.

Nasuwają Ci się pytanie? Brzmi strasznie? Dużo z tym pracy? Czy warto? Czy dam radę?

I właśnie z pomocą dla Ciebie przyhodzi Home Stager. Pomoże Ci rozwiać wszystkie Twoje obawy. Nasze biuro chce jeszcze bardziej zadbać o każdego klienta oferując pomoc w zakresie Home stagingu.

Jeśli nie chcesz, aby oferta Twojej nieruchomości zginęła w gąszczu innych, atrakcyjniejszych i aby zachwyciła przeglądających ogłoszenia klientów, skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszej oferty.

My wiemy jak Ci pomóc. Skontaktuj się z Justyną Olecką homestagerką KZ Nieruchomości.