« Powrót do aktualności

Dzień pośrednika nieruchomości

Dzisiaj nasze święto. Dzień pośrednika nieruchomości. Dlaczego świętujemy dzisiaj? Wszystko na pamiątkę wyjątkowej transakcji, która miała miejsce w 1867 r. To właśnie w tym roku zawarto jedną z największych w historii transakcję kupna-sprzedaży nieruchomości - dokładnie 30 marca 1867 roku rząd Stanów Zjednoczonych nabył od carskiej Rosji liczącą około 1,5 mln km² działkę - teren dzisiejszej Alaski. Również kwota transakcji była zawrotna bo za Alaskę zapłacono aż 7,2 miliona ówczesnych dolarów amerykańskich.
Po stronie amerykańskiej w charakterze pośrednika negocjującego warunki umowy brał udział polski i amerykański generał - Włodzimierz Bonawentura Krzyżanowski, brat cioteczny Fryderyka Chopina.
Dumni z takich tradycji codziennie staramy się wspierać Państwa w zakupie, sprzedaży i wynajmie nieruchomości.Działamy zgodnie z zasadą jakość ma znaczenie i wiemy, że zakup nieruchomości to często najważniejsza decyzja w życiu.
Zespół KZ do usług.  Licencjonowany sprzedawca nieruchomości.  Zapraszamy!

#Piła, #PewnyZakup, #PośrednikaDzieńPowszedni, #NieruchomościPiła, #PośrednikNieruchomości, #KZNieruchomości, #DzieńPośrednika