« Powrót do aktualności

Nowe osoby w zespole KZ Nieruchomości

Z dumą i radością informujemy, że od 4 marca 2019 do zespołu KZ Nieruchomości wzmocnią dwie nowe osoby.

Fot: Zbigniew Komorowski

Pani Bogusława Łożyńska, która jest Absolwentką Uniwersytetu Warmińsko - Mazurskiego w Olsztynie w zakresie zarządzenia nieruchomościami oraz Akademii Rolniczo – Technicznej na kierunku geodezja i kartografia. Doświadczenie zawodowe zdobywała na stanowisku dyrektora Wydziału Geodezji i Kartografii w Starostwie Powiatowym w Pile oraz pracując w firmie geodezyjnej.
Wiedzę o nieruchomościach nabywała w Wydziale Ksiąg Wieczystych w Sądzie Rejonowym w Pile oraz jako pracownik Wydziału Gospodarki Nieruchomościami Urzędu Miasta Piły.
Uczestniczka wielu kursów i szkoleń branżowych.

Oraz Pani Hanna Mrugalska, która jest licencjonowanym pośrednikiem i zarządcą nieruchomości z ponad 10 letnim doświadczeniem na lokalnym rynku nieruchomości.
Pani Hanna jest absolwentką Wyższej Szkoły Biznesu w Pile, Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz Wyższej Szkoły Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie na specjalizacjach związanych z obrotem i zarządzaniem nieruchomościami.
Ponadto pogłębiała swoją wiedzę i kwalifikacje na licznych szkoleniach i kursach w sferze obrotu nieruchomościami. Doświadczenie zawodowe pośrednika zdobyła pracując dla największej regionalnej sieci biur nieruchomości.
Posiada doświadczenie zarówno w sprzedaży jak i w najmie: mieszkań, domów, działek budowlanych, rolnych, inwestycyjnych, a także nieruchomości komercyjnych (hale, lokale użytkowe).